Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

НАВІГАЦІЯ МАЛОМІРНИХ СУДЕН НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНЕНА НА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

На даний час частина узбережжя р. Дніпро та Каховського водосховища знаходиться на тимчасово окупованій території. З метою недопущення переміщення ворожих російських військ на водних об’єктах області розпорядженням обласної військової адміністрації від 26.03.2022 № 134 «Про заборону навігації для маломірних суден та вилову водних біоресурсів на водних об’єктах у межах Запорізької області на час воєнного стану» забороняється всім юридичним і фізичним особам переміщення маломірних суден на водних об’єктах області. Зазначені обмеження необхідні задля виконання завдань щодо оборони території області з боку Збройних Сил України та Національної гвардії України.

Разом з переміщенням, заборонено вилов водних біоресурсів шляхом промислового та любительського (спортивного) рибальства на водних об’єктах Запорізької області (Каховське та Дніпровське водосховища, річка Дніпро). Промислове та любительське рибальство на інших водних об’єктах - ставках, озерах, малих річках - дозволено.

Наразі всім необхідно поставитися з розумінням до зазначених обмежень. Відсутність цивільних осіб на річці Дніпро та водосховищах - важлива умова для виконання необхідних заходів щодо охорони об’єктів, розташованих на узбережжі Каховського та Дніпровського водосховища, річки Дніпро.

Існує вірогідність розміщення ворогом мін на водних об’єктах та мінування прибережних територій. Тому жителі області мають усвідомлювати, що на тимчасово окупованих територіях шляхи під’їзду та узбережжя ставків та малих річок можуть бути небезпечні. Тому заради безпеки життя варто утриматись від їх відвідання.

Дотримання обмежень будуть контролювати співробітники водної поліції та Запорізького рибоохоронного патруля. За порушення вимог розпорядження у воєнний час передбачена кримінальна відповідальність, а також вилучення маломірних суден для потреб Збройних сил України.

Обласна військова адміністрація звертає увагу на необхідність неухильного дотримання даної заборони. Не варто наражати себе та своїх близьких на небезпеку.Понеділок, 28 Березня 2022 10:31 | Переглядів: 774

Керівництво

Голова ради

ФІЛІН
Олександр ОлександровичЗаступник голови ради

ГРИЦЕНКО
Віталій Володимирович

Увага коронавірус!

Відповіді на основні запитання про COVID-19

https://covid19.com.ua/

https://nszu.gov.ua/